03.03.2020

STILL ruší svoji účast na letošním veletrhu LogiMAT

Zdraví a bezpečnost jsou na prvním místě

Hamburg, 3. března 2020 - Zdraví je na prvním místě: Vzhledem k rozšíření koronaviru do celého světa a nyní i do řady evropských regionů se společnost STILL rozhodla zrušit svoji účast na letošním logistickém veletrhu LogiMAT. Svým zákazníkům představí nejnovější inteligentní řešení a vysoce výkonné produkty nejen skrze digitální kanály, ale také na dalších průmyslových setkání, která se v průběhu ruku uskuteční.

Pro společnost STILL jsou její zaměstnanci a partneři prioritou číslo jedna. Její cíl budovat přidanou hodnotu pro partnery je pevně zakotven v poslání společnosti. Jeho součástí je také otázka zajištění bezpečnosti. Z tohoto důvodu se společnost STILL letošního ročníku intralogistického veletrhu LogiMAT nezúčastní.

„Byť jsou dodržovány nejvyšší bezpečnostní standardy, na velkých akcích s vysokým počtem návštěvníků nelze šíření koronaviru vyloučit. Vzhledem k tomu, že je naším prvořadým zájmem ochrana návštěvníků i celého týmu, rozhodli jsme se letošní účast na veletrhu zrušit,“ uvádí Thomas A. Fischer, ředitel prodeje, marketingu a servisu společnosti STILL GmbH sídlící v Hamburku.

„Společnost STILL si zakládá na úzké a důvěryhodné komunikaci se svými zákazníky a partnery, a proto budou veškeré novinky ohledně našich produktů a řešení sdíleny jak elektronicky, tak také na jiných průmyslových setkání v průběhu celého roku,“ dodává Fischer.