15.03.2018

Úspěšná historie – 200 000. vozík RX

200 000. vysokozdvižný vozík STILL RX putuje do společnosti Seifert Logistics Group v Ulmu

Hamburk/Stuttgart, 15. března 2018 – Hamburská společnost STILL GmbH pokračuje v úspěšné historii velmi žádané konstrukční řady vysokozdvižných vozíků RX. Vyrobení 200 000. vysokozdvižného vozíku z oranžovo-stříbrné populární řady je dalším vrcholem v téměř stoleté historii společnosti. Dostatečný důvod ke slavnostnímu předání nového modelu vozíku RX 20, vlajkové lodi řady RX představené v lednu, společnosti Ulmer Seifert Logistics Group. Rodinná firma Ulmer se jako mezinárodní spediční a smluvní logistická společnost již 70 let stará o bezproblémový dodavatelský řetězec svých zákazníků. Jubilejní vysokozdvižný vozík převzal Christian Stoll, jednatel (COO) společnosti Seifert Logistics GmbH v rámci letošního veletrhu LogiMAT 2018 od Thomase A. Fischera, jednatele zodpovědného za prodej (CSO) společnosti STILL, a vedoucího prodeje Holgera Brandta. 

Úspěšná historie společnosti STILL začala v roce 1920, když Hans Still zahájil provoz opravny elektromotorů. Společnost rychle expandovala a později se přestěhovala do svého současného hlavního sídla v Berzeliusstraße. V roce 1949 byl na trh uveden první vlastní elektrický vysokozdvižný vozík EGS 1000, který byl inovací na trhu. Řada elektrických vysokozdvižných vozíků R 50 se stala nejprodávanější řadou tříkolových vozíků ve své třídě. V roce 2003 představila společnost STILL první vozík konstrukční řady RX (RX 50), která slaví úspěchy dodnes. Za písmenem „X“ v názvu se skrývá myšlenka ještě vylepšit nejlepší vozík STILL. Oranžovo-stříbrný design a spojení ekologičnosti s maximální efektivitou a ergonomií nastavily standardy v oboru. Novátorství, které do společnosti přinesl již její zakladatel, dodnes zajišťuje, že se firma STILL stala z výrobce vysokozdvižných vozíků předním světovým poskytovatelem inteligentních vnitropodnikových produktových a informačních toků. 

Předání jubilejního vysokozdvižného vozíku společnosti Seifert Logistics Group je také symbolem budoucího rozvoje vzájemných obchodních vztahů obou partnerů. „Skutečnost, že jsme v podobě nového vozíku RX 20 předali jubilejní stroj, podtrhuje výjimečným způsobem naši snahu o dodávání inovativních, efektivních a ekologických řešení vyhovujících komplexním požadavkům našich zákazníků a dokládá, jak si vážíme našeho úzkého partnerství se společností Seifert Logistics Group,“ zdůraznil Thomas A. Fischer při předávce vozíku ve Stuttgartu. Vedoucí prodeje Holger Brandt dodává: „Společnosti STILL a Seifert Logistics spojuje vášeň pro absolutní orientaci na zákazníka a hluboké vzájemné porozumění.“ 

Společnost Seifert Logistics Group (www.seifert-logistics.com) se od svého založení v roce 1947 se specializací na kompletní dodavatelský řetězec svých zákazníků rozvinula z regionální společnosti na mezinárodně působící spediční a smluvní logistickou společnost. Rodinná společnost se sídlem v Ulmu patří s více než 1 900 zaměstnanci mezi přední německé logistické firmy. Na 43 místech v Evropě poskytuje Seifert Logistics Group řešení v oblastech nákupu, výroby a distribuce v odvětvích automotive, papíru, chemie, stavebních hmot, farmacie a spotřebního zboží. V roce 2017 dosáhla společnost obratu přibližně 185 milionů eur.

„Pro Seifert Logistcs Group je toto předání důležitým milníkem ve spolupráci se společností STILL,“ zdůrazňuje Christian Stoll, jednatel (COO) Seifert Logistics GmbH, a dodává: „Vedle výrazného technologického vývoje se jako logistická společnost musíme přizpůsobovat chování zákazníků, které se mění stále dynamičtěji. Neustále tak rostou nároky našich zákazníků na kratší dodací lhůty a transparentnost. S řešeními od společnosti STILL dokážeme tyto nároky kompetentně a bezpečně plnit.“