08.08.2019

Zahájení kariéry u společnosti STILL, odborníka na intralogistiku z Hamburku

STILL vítá budoucí talenty

Hamburk, 8. srpna 2019 – Ve středu 7. srpna se více než 50 novým stážistům ze všech německých poboček společnosti STILL, odborníka na intralogistiku z Hamburku, otevřely dveře k budoucí kariéře. Akce s názvem "STILL Welcome Day" zahrnovala úvodní seznámení s jejich budoucími pracovními pozicemi i výrobním závodem.

Společnost STILL opět potvrzuje svoji filozofii junior pozic, kterou úspěšně realizuje na území celé Spolkové republiky Německo a jejíž hlavní princip zní: "Klíčovým hráčem jste vy!" Thorsten Hofmann, finanční ředitel společnosti STILL, uvádí, že "velký zájem o vzdělávání u společnosti STILL otevírá budoucí vyhlídky – jak mladší generaci, tak i nám jakožto společnosti; vysoká inovativní síla naší značky totiž stojí především na nadšení důkladně vyškoleného junior personálu." K tomu dodává: "Nové vzdělávací středisko, které se v květnu otevřelo ve Fürthu, je dalším důležitým faktorem úspěchu, kromě vzdělávacího střediska v Hamburku je dalším výcvikovým střediskem pro naše německé pobočky." Společnost STILL uznává vzdělávání orientované na budoucnost nejen jako sdílenou firemní hodnotu, ale také jako nejúčinnější strategii, jak překonávat nedostatek kvalifikovaných a vyškolených pracovníků. Jeho vysoká kvalita na úrovni zaměstnavatele, i dopad na talentované mladší zaměstnance, je každoročně vyhodnocována a získala již řadu ocenění. Potvrzuje to také mezinárodně uznávané vyznamenání Nejlepší zaměstnavatel v Německu 2019", které společnosti STILL již poosmé v řadě udělil Top Employers Institute.

Během nového vzdělávacího roku bude v rámci vzdělávání, které společnost v hamburském sídle a ve 14 pobočkách poskytne, vyškoleno celkem 205 stážistů, a to formou duálního systému vzdělávání a v různých technických i obchodních oborech. Příkladem je mechatronik (m/ž/ozp), mechanik průmyslových, řezacích strojů a stavební mechanik (m/ž/ozp), specialista na skladovou logistiku (m/ž/ozp) a průmyslový, velkoobchodní a vývozní prodejce. Kompletní seznam nabízených vzdělávacích kurzů lze nalézt na adrese www.still.de/karriere, kde jsou již zveřejněny také pracovní nabídky na vzdělávací rok 2020.