Webinář STILL

Automatizace procesů prostřednictvím automatizovaných vozíků ze sériové výroby (AGV)

TÉMA

Kdy, když ne teď?
Systematická optimalizace logistiky díky automatizovaným procesům

DATUM

16. února 2021
od 10:00 - 11:00 hod.
od 16:00 - 17:00 hod.

Jak zůstat i v budoucnu úspěšní a konkurenceschopní? Čím složitější budou ekonomické požadavky a čím silnější tlak na snižování nákladů a větší globální nárůst konkurence, tím více se podnikové strategie budou muset zaměřovat na optimalizované logistické procesy. V budoucnosti bude logistika digitální, propojená a především: automatizovaná. Nyní je ten správný čas položit dráhy, díky nimž do této budoucnosti vstoupíte.

Prostřednictvím webináře získají podnikatelé a manažeři logistiky komplexní přehled o řadě možností, které automatizace v logistice nabízí.

Přínosy:

  • strukturovaná navigace džunglí průmyslu 4.0
  • vyčerpávající odpovědi na všechny otázky o automatizaci procesů s využitím automatizovaných vozíků ze sériové výroby (AGV - Automated Guided Vehicles)
  • vysoce profesionální kompetence zkušených poradců v oblasti logistiky a specialistů na automatizaci
  • praktické, komplexní a transparentní informace
 

Registrace webináře

Chtěl bych se zúčastnit webináře "Automatizace procesů prostřednictvím automatizovaných vozíků ze sériové výroby (AGV)"(*povinná pole)

Záznam webináře zpřístupníme všem účastníkům později.

S vašimi údaji bude zacházeno důvěrně, nebudou předány třetím osobám a budou použity pouze k zasílání zpravodaje STILL a informací o webináři.

Průzkum džungle IOT

Jaká je správná úroveň automatizace pro mou společnost? Jak mohu začlenit automatizovaná řešení do své infrastruktury? A kde najdu nejlepšího partnera, který mě bude tímto procesem doprovázet?

STILL odpoví na všechny vaše otázky – dokonce i na ty, o kterých ani nevíte, že je potřeba je pokládat.

Kompetentní konzultace jako základ pro dobře plánovanou automatizaci

Společně s našimi odborníky vás provedeme všemi potřebnými kroky plánování, od analýzy potenciálu automatizace vašeho skladu a výrobní logistiky, až po definování technického základu pro vaši koncepci automatizace. Naše informace jsou jasné, srozumitelné a transparentní. Naše plány se zaměřují na cíle, jsou založeny na zdrojích a jsou trvale udržitelné.

Začněte kompletním přehledem mnoha možností a srozumitelným úvodem do rozsáhlého oboru automatizace procesů s využitím automatizovaných vozíků ze sériové výroby (AGV - Automated Guided Vehicles).


Dostat do kontaktu

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.