Regálové vozíky MX-X

MX-X, MX-Q

Kontakt

Překročit obvyklé

Standardní sklady neexistují. Každý je jiný, svou konstrukcí a vybavením se přizpůsobuje zvláštním požadavkům, které jsou podstatné pro skladované zboží a materiálový tok. Proto STILL také nedodává standardní vozíky, ale vysoce individuální a inteligentní systémovou techniku.

Co si jen představíte, s regálovými vozíky MX-X to dostanete. Jmenovitá nosnost začíná na 500 kg a roste po 100 kg krocích. Maximálního zatížení je dosaženo až při 1.250 kg (teleskopická vidlice) a 1.500 kg (otočná výsuvná vidlice).

Použité stroje

Použité stroje Použité stroje

Tak individuální jako váš sklad

Protože vozíky vyrábíme 1:1 tak, aby odpovídaly vašim skutečným potřebám, nejsou vybaveny ani příliš ani málo. MX-X tedy ztělesňuje perfektní hospodárnost. Jeho modulární uspořádání se uplatní samozřejmě také u individuální stavební výšky – s celkem pěti moduly zvedacího zařízení. Tak lze palety rychle dopravovat do netušených výšek (až cca 15 metrů). A bezpečně opět dolů.

Nejlepší bude, když nás provedete svým skladem. Pak vám budeme moci vypočítat, co bychom vám v ideálním případě dodali!

Řídí vše ve správných drahách

Co se již osvědčilo u jiných modelových řad, udržuje v kurzu i MX-X: modul řízení STILL. Jeho plně redundantní systém má dvoukanálovou konstrukci, která stále srovnává požadované a skutečné hodnoty. Pracuje absolutně bezporuchově - na bázi dvouprocesorové architektury (hlavní a kontrolní počítač).

MX-X lze použít se známým mechanickým kolejnicovým vedením, lze však také dodat s indukčním vedením. Tato zcela nově vyvinutá technika splňující EN-standardy umožňuje rychlé, bezpečné a tolerantní chování ve stopě. Uličky mohou být úzké a klikaté, MX-X se pohybuje s maximální funkčností a bezporuchovostí – opět díky dvěma procesorům. Sběrnice CAN zajišťuje další bezpečnost a produktivitu. Díky centrálnímu řízení, kontrole a diagnostice se může MX-X věnovat práci intenzivněji a nárokuje si velmi málo času na údržbu. Neboť při vší flexibilitě, která je u MX-X příkladná, jsme postavili stroj, který řeší vaše úkoly materiálových toků a logistiky. Nic jiného nedělá!

Jedinečné, jak se u vás zapojí

MX-X má zcela jednoduchý cíl: Přinášet vám optimální užitek. Proto jeho modulární konstrukce. Bereme vždy to nejlepší a nejinteligentnější, co inovativní intralogistika nabízí – a konstruujeme z toho vozík, který s sebou přináší všechny výhody:

  • Výkon překládky až o 30 % vyšší.
  • Nižší náklady na energii – ve srovnání se sériovým motorem – až o 40 %.
  • Náklady na údržbu nižší až o 20 %.
  • Nižší náklady na servis až o 20 %.
  • Vyloučení poškození způsobených chybnou obsluhou.
  • Vysoká provozní bezpečnost a disponibilita skladu.

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.