Bezpečnost za výhodnou cenu pro váš vysokozdvižný vozík

Chytré šetření v paketu.

Bezpečnost za výhodnou cenu pro váš vysokozdvižný vozík

Jezděte bezpečně a šetřete: STILL nabízí všem zákazníkům, kteří se nyní rozhodnou pro moderní elektrický vozík, atraktivní pakety vybavení s bezpečnostními prvky za jedinečnou akční cenu.

 

Kombinovatelné pakety bezpečnostních prvků STILL jsou k dostání ve třech variantách Safety Work, Safety Vision a Safety Load.

 

Zvyšte velmi levně svou bezpečnost.

 

  • atraktivní akční cena na naše prémiové bezpečnostní pakety
  • s moderní bezpečnostní technikou bude váš elektrický vysokozdvižný vozík ještě efektivnější
  • flexibilně kombinovatelné pakety vybavení pro vaše individuální potřeby

Profitujte nyní z atraktivní akční ceny na naše prémiové bezpečnostní pakety Safety Work, Safety Vision a Safety Load.

 

Kontaktujte nás.

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Podrobnosti o paketech


Safety Work – bezpečná práce s větším přehledem

Bezpečnostní paket Safety Work obsahuje kromě STILL SafetyLight varovné světlo, panoramatické zrcátko a asistenční systém pro omezení rychlosti v závislosti na úhlu zatočení.

STILL SafetyLight vytváří jasně modrý světelný bod cca 5 metrů za vozíkem a varuje tím před přijíždějícím vysokozdvižným vozíkem. Varovné světlo bliká při zapnutí a zvyšuje viditelnost mimo jiné v místech s předepsanou ochrannou sluchu. Panoramatické zrcátko zlepšuje větším zorným polem výhled na okolí vysokozdvižného vozíku a současně zmenšuje mrtvý úhel. Omezení rychlosti v závislosti na úhlu zatočení snižuje nebezpečí pádu břemene díky přiměřené rychlosti při projíždění zatáček.

Safety Vision – vynikající výhled pro optimální výkon překládky

Bezpečnostní paket Safety Vision obsahuje dva LED pracovní světlomety vpředu a jeden LED pracovní světlomet vzadu na ochranné stříšce řidiče.

Přední pracovní světlomety usnadňují uchopení palety a zaskladnění zboží. Pracovní světlomet vzadu optimálně osvětluje jízdní dráhu při jízdě vzad. Paket Safety Vision současně zlepšuje viditelnost vozíku pro osoby v okolí.

Safety Load – bezpečná přeprava zboží

Bezpečnostní paket Safety Load se skládá z ochranné mříže a ochranné mříže na střechu.

Ochranná mříž poskytuje větší opěrnou plochu na zadní straně břemene a snižuje riziko, že zboží spadne přes nosič vidlic na ochrannou stříšku, popř. na řidiče. Ochranná mříž na střechu se montuje na ochrannou stříšku řidiče a chrání řidiče před případným pádem drobného zboží.

* Akce platí při koupi nebo leasingu nového elektrického vysokozdvižného vozíku RX 20. Cenové zvýhodnění oproti nákupu jednotlivých komponent. Předpokládá se pozitivní výsledek prověření bonity.