Webinář STILL

Automatizace procesů prostřednictvím automatizovaných vozíků ze sériové výroby (AGV)

TÉMA

Kdy, když ne teď?
Systematická optimalizace logistiky díky automatizovaným procesům

Jak zůstat i v budoucnu úspěšní a konkurenceschopní? Čím složitější budou ekonomické požadavky a čím silnější tlak na snižování nákladů a větší globální nárůst konkurence, tím více se podnikové strategie budou muset zaměřovat na optimalizované logistické procesy. V budoucnosti bude logistika digitální, propojená a především: automatizovaná. Nyní je ten správný čas položit dráhy, díky nimž do této budoucnosti vstoupíte.

Prostřednictvím webináře získají podnikatelé a manažeři logistiky komplexní přehled o řadě možností, které automatizace v logistice nabízí.


Nahrávání webinářů

Čeština

Angličtina

Průzkum džungle IOT

Jaká je správná úroveň automatizace pro mou společnost? Jak mohu začlenit automatizovaná řešení do své infrastruktury? A kde najdu nejlepšího partnera, který mě bude tímto procesem doprovázet?

STILL odpoví na všechny vaše otázky – dokonce i na ty, o kterých ani nevíte, že je potřeba je pokládat.

Kompetentní konzultace jako základ pro dobře plánovanou automatizaci

Společně s našimi odborníky vás provedeme všemi potřebnými kroky plánování, od analýzy potenciálu automatizace vašeho skladu a výrobní logistiky, až po definování technického základu pro vaši koncepci automatizace. Naše informace jsou jasné, srozumitelné a transparentní. Naše plány se zaměřují na cíle, jsou založeny na zdrojích a jsou trvale udržitelné.

Začněte kompletním přehledem mnoha možností a srozumitelným úvodem do rozsáhlého oboru automatizace procesů s využitím automatizovaných vozíků ze sériové výroby (AGV - Automated Guided Vehicles).

 

Stažení

  • STILL Webinar Automation - Q&A (EN) PDF, 170 KB Stáhnout
  • Brochure Advanced Applications PDF, 5 MB Stáhnout
  • STILL Whitepaper Automatizace vlaků Tugger (EN) PDF, 5 MB Stáhnout
 

Nikdy ujít akci STILL znovu!

Zaregistrujte se k odběru zpravodaje STILL a mějte aktuální informace o budoucích událostech STILL!

Chtěl bych dostávat STILL Newsletter. (* povinná pole)

S vašimi údaji bude zacházeno důvěrně, nebudou předány třetím stranám a budou použity pouze k zasílání zpravodaje STILL.

Soukromé údaje*