Webinář STILL

Přepravní systémy bez řidiče (AGV) pro logistiku výrobních procesů

TÉMA

Automatizovat logistiku výroby?
Samozřejmě, ale jak na to?

Od plošinového vozíku k inteligentní tažné soupravě: Potenciály a limity přepravních systémů bez řidiče (AGV)

Automatizování logistiky výroby zvyšuje rentabilitu!
Zásobování výroby a odvážení hotových výrobků se vzhledem k neustále se opakujícím procesům hodí k automatizaci lépe než naprostá většina jiných logistických procesů. K dispozici je zde řada různých přepravních systémů.

Webinář na příkladu konkrétního případu využití ukáže výhody a nevýhody jednotlivých řešení. Ať se jedná o automatizované vysokozdvižné vozíky, plošinové vozíky nebo inteligentní tažné soupravy: Naši experti vám poskytnou jasná výběrová kritéria, která Vám usnadní zvolit optimální cestu k automatizaci logistiky Vašich výrobních procesů.


Nahrávání webinářů

Čeština

Angličtina

K cíli vede samozřejmě hodně cest – pro Váš proces jsou ovšem rentabilní jen některé.

Jaké přepravní systémy jsou pro automatizaci logistiky mé výroby obecně k dispozici a jakým způsobem je možné tyto vozíky integrovat do mé infrastruktury? Který z těchto systémů nejefektivněji zajistí flexibilní a spolehlivé zásobování mých montážních linek a jak se materiál dostane co nejblíže ke zpracovávajícímu stroji? Co s sebou přináší smíšený provoz a jak vyberu vhodný systém odpovídající mým individuálním potřebám?

Podívejte se na zajímavou konfrontaci, ve které tři renomovaní experti z oblasti intralogistiky na tyto otázky nejen odpoví, ale budou také aktivně hájit své favorizované řešení. Během webináře budete mít i vy příležitost živě se zúčastnit diskuse a nechat si zodpovědět dotazy.

Získejte podrobný přehled o rozmanitosti a možnostech automatizace logistiky Vaší výroby přepravními systémy bez řidiče. Tímto webinářem bychom Vám chtěli cestu k tomuto cíli usnadnit.

Těšíme se na Vás!

 

Stažení

  • STILL Webinar Production Logistics - Q&A (EN) PDF, 155 KB Stáhnout
  • STILL Advanced Applications Brochure (EN) PDF, 5 MB Stáhnout
  • STILL Whitepaper Tugger Train Automation (EN) PDF, 5 MB Stáhnout

Související témata

 

Dostat do kontaktu

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Nikdy ujít akci STILL znovu!

Zaregistrujte se k odběru zpravodaje STILL a mějte aktuální informace o budoucích událostech STILL!

Chtěl bych dostávat STILL Newsletter. (*povinná pole)

S vašimi údaji bude zacházeno důvěrně, nebudou předány třetím stranám a budou použity pouze k zasílání zpravodaje STILL.

Soukromé údaje*