Online uvedení nového produktu na trh

Elektrický vysokozdvižný vozík RX 60 značky STILL

13. října 2020

Premiéra produktu RX 60-35/50 značky STILL

Elektrické vysokozdvižné vozíky jako důležitá součást bezemisní intralogistiky

V kontextu rostoucích nákladů na energie a požadavků na snižování CO2 se inteligentní hospodaření s energií stále více a více zaměřuje na zavádění úspěšných logistických strategií. Na této online akci se dozvíte, jak v rámci přepravy a manipulace s nákladem o hmotnosti od 3,5 do 5 tun realizovat bezemisní intralogistiku a inteligentně hospodařit s energií - a to na konkrétním příkladu nového elektrického vysokozdvižného vozíku RX 60-35/50 značky STILL.

Program

13. října 2020: 10 - 11 hod.  nebo 16 - 17 hod. CEST

  • Přivítání
  • Klíčové téma: zefektivnění intralogistiky díky inteligentnímu hospodaření s energií
  • Klíčové téma: vysoce výkonné elektrické vysokozdvižné vozíky jako vhodná součást intralogistiky bez emisí CO2
  • Otázky a odpovědi

Benefity pro Vás:

  • Komplexní zasazení tématu hospodaření s energií do oblasti intralogistiky
  • Exkluzivní premiéra nového elektrického vysokozdvižného vozíku RX 60-35/50
  • Vynikající odborné znalosti kompetentních odborníků

Zefektivnění intralogistiky díky inteligentnímu hospodaření s energií

Energie! Nepostradatelný a nákladný zdroj v oblasti průmyslu, výroby a maloobchodu. Veškerá činnost v rámci intralogistické přepravy je do značné míry určována dostupností, účinností a ekologickou stopou energie, kterou potřebujeme k provedení a ziskovosti manipulace s nákladem, a náklady na ni. Neustálé zvyšování nákladů na elektřinu a zpřísňování požadavků na prevenci škodlivých emisí CO2 vedou společnosti k tomu, aby organizovaly a plánovaly využívání a spotřebu energie s maximální péčí. Inteligentní hospodaření s energií se tak stává rozhodujícím faktorem ekonomicky úspěšných logistických strategií. Dalšími aspekty je rovněž jejich integrace do digitálních řídicích systémů a služeb. Naši odborníci na energii Vám představí řadu možností, jak s energií úspěšně hospodařit, a zodpoví všechny Vaše dotazy. Jasně, transparentně a komplexně.


Vysoce výkonné elektrické vysokozdvižné vozíky jako vhodná součást intralogistiky bez emisí CO2

Na konkrétním příkladu nového elektrického vysokozdvižného vozíku RX 60-35/50 značky STILL se dozvíte, jak v rámci přepravy a manipulace s nákladem o hmotnosti od 3,5 do 5 tun realizovat bezemisní intralogistiku a inteligentně hospodařit s energií. Zjistěte, proč nový vozík RX 60-35/50 dokáže všechno - vyjma produkce výfukových plynů! Ať už jde o jeho výkon při manipulaci, ergonomii, bezpečnost nebo dostupnost - vysokozdvižný vozík RX 60-35/50 nabízí našim zákazníkům výkon, který v každém ohledu naplní jejich požadavky a optimálně je nastaví.

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace nás kontaktujte.

Oznámení o shodě: Dodržování předpisů je pro společnost STILL důležité. Existují-li na Vaší straně nějaká omezení, dejte nám prosím vědět.

Kontakt

Požadavek na: STILL RX 60-35/50

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.