Vysokozdvižné vozíky a skladová technika pro lehké aplikace

Řada Classic Line od společnosti STILL

Provádíte ve skladu středně náročné stohovací a přepravní úkoly? Hledáte pomocníka, který jednoduše odvede práci? Vítejte v řadě Classic Line od společnosti STILL. Zde najdete vysokozdvižné vozíky a skladovou techniku přesně takovou, jakou si přejete: robustní, spolehlivou a připravenou k akci. Každý výrobek řady Classic Line je 100% STILL: ergonomický design, jednoduchá a bezpečná manipulace - ale bez doplňků, které nepotřebujete. Díky tomu vám můžeme nabídnout cenu, která je více než atraktivní - včetně kvality a služeb STILL, na které jste zvyklí. A co je nejlepší: na tyto modely nemusíte dlouho čekat. Jsou k dispozici v krátkém termínu a lze je objednat i online. Tak to je chytré!

Přímo k cíli.

Vaše podnikání je někdy dost složité - ve skladu to chcete mít jednoduché a přímočaré. Přesně k tomu je určena řada Classic Line. Tyto modely vybavené kvalitními, ale standardizovanými funkcemi STILL spolehlivě odvádějí svou práci. Jejich obsluha je intuitivní a údržba snadná. Ideální pro příležitostný nebo jednosměnný provoz.

Na nic nečekejte. Prostě začněte!

Čas jsou peníze. S řadou Classic Line máte neocenitelnou výhodu krátkých dodacích lhůt: Obecně platí, že váš nový vysokozdvižný vozík nebo skladové zařízení budete mít rychle u sebe a můžete se hned pustit do práce. Další výhodou je menší složitost: Stačí krátká instruktáž - a můžete začít pracovat.

Servis bez kompromisů.

Výrobky řady Classic Line jsou stejně jednoduché a zjednodušené, jako je komplexní servis, který za nimi stojí. Kdykoli budete potřebovat servisního technika, náhradní díl nebo jen dobrou radu: Rozsáhlá servisní síť STILL je vám plně k dispozici a má technika nablízku. Rád vám také poradí se všemi aspekty intralogistiky a jsou vám k dispozici i po nákupu.


Ke stažení na

  • Nezávislá zkouška vysokozdvižného vozíku F+H PDF, 1 MB Stáhnout
  • Brožura Classic Line PDF, 5 MB Stáhnout

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář

Kontaktujeme vás co nejdříve.

Zavolejte poradci

Vaše přímá linka na naše odborníky

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.