Vysokozdvižné vozíky a skladová technika do středně náročných provozů.

Řada Classic Line od společnosti STILL

Provádíte ve skladu středně náročné stohovací a přepravní úkoly? Hledáte pomocníka, který jednoduše odvede tuto práci? Vítejte v řadě Classic Line od společnosti STILL. V této řadě najdete vysokozdvižné vozíky a skladovou techniku přesně takovou, jakou hledáte: robustní, spolehlivou a připravenou k akci. Každý výrobek řady Classic Line je 100% STILL: ergonomický design, jednoduchá a bezpečná manipulace - ale bez doplňků, které nepotřebujete. Díky tomu vám můžeme nabídnout cenu, která je více než atraktivní - včetně kvality a služeb STILL, na které jste zvyklí. A co je nejlepší: na tyto modely nemusíte dlouho čekat. Jsou k dispozici v krátkém termínu a lze je objednat i online. A to se vyplatí!

Přímo k cíli

Vaše podnikání je někdy dost složité - ve skladu to chcete mít jednoduché a přehledné. Přesně k tomu je určena řada Classic Line. Tyto modely vybavené kvalitními, ale standardizovanými funkcemi STILL spolehlivě odvádějí svou práci. Jejich obsluha je intuitivní a údržba snadná. Ideální pro příležitostný nebo jednosměnný provoz.

Na nic nečekejte. Prostě začněte!

Čas jsou peníze. S řadou Classic Line máte neocenitelnou výhodu krátkých dodacích lhůt: Obecně platí, že váš nový vysokozdvižný vozík nebo skladové zařízení budete mít rychle u sebe a můžete se hned pustit do práce. Další výhodou je menší složitost: Stačí krátká instruktáž - a můžete začít pracovat.

Servis bez kompromisů

Výrobky řady Classic Line jsou stejně jednoduché, jako je komplexní servis, který za nimi stojí. Kdykoli budete potřebovat servisního technika, náhradní díl nebo jen dobrou radu: Rozsáhlá servisní síť STILL je vám plně k dispozici a máte technika nablízku. Ten vám také rád poradí se všemi aspekty intralogistiky a je tu pro vás k dispozici i po nákupu.


Ke stažení na

  • Nezávislá zkouška vysokozdvižného vozíku F+H PDF, 1 MB Stáhnout
  • Brožura Classic Line PDF, 5 MB Stáhnout

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář

Kontaktujeme vás co nejdříve.

Zavolejte poradci

Vaše přímá linka na naše odborníky

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.