iGo neo

We drive automated vehicles

Usnadnění práce s autonomním vychystávacím vozíkem

Vozík následuje svou obsluhu a vždy zastaví v optimální pozici pro vychystávání.

Vychystávání zboží je mnohotvárnou a náročnou činností v intralogistice. Velké výzvy představují pro zaměstnance velmi dlouhé přepravní dráhy a intenzivní pohyb osob v prostorech vychystávání.

Vozík OPX iGo neo je možné dokonale integrovat do individuálních procesů vychystávání. Vozík je nyní pro obsluhu partnerem, který jej podporuje při práci dosud nevídaným, intuitivním způsobem. Přesvědčí vyšší výkon vychystávání při maximální ergonomii – a vyváženost obou těchto aspektů je v praxi velmi důležitá.

Společnosti STILL se s technologií iGo neo jako první podařilo udělat ze sériově vyráběných vozíků samostatně pracující asistenty obsluhy. Vychystávací vozík OPX iGo neo dokáže následovat obsluhu na každém kroku. Vozík přitom vždy zastaví přesně v optimální pozici pro vychystávání a prostřednictvím umělé inteligence intuitivně přizpůsobí dráhu a rychlost konkrétnímu úkolu.

 • Produktivně. Vozík následuje svou obsluhu a vždy zastaví v optimální pozici pro vychystávání. Umělá inteligence intuitivně přizpůsobí dráhu a rychlost příslušnému úkolu.

 • Snadno. Až o 75 % méně vysilujícího a časově náročného nastupování a vystupování při výrazném zkrácení manuálního přenášení zboží.

 • Bezpečně. Vícestupňová bezpečnostní koncepce chrání osoby, vybavení skladu a uskladněné zboží. Speciální senzory zachycují veškeré dynamické a statické objekty ve skladu.

 • Spolehlivě. Pomocí systému hybrid tracking vozík neustále identifikuje svou obsluhu a sleduje pouze ji – i při vychystávání „Z“.

 • Efektivně. iGo neo ve srovnání s konvenčním vychystáváním výrazně zvyšuje produktivitu.
 

Poskytneme vám poradenství k vašemu řešení iGo neo

Na vaše otázky týkající se našeho portfolia vám kdykoli odpoví některý z našich odborníků

Požadavek na: iGo neo

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Produkty iGo neo

Autonomní asistent obsluhy

OPX 20/25 iGo neo

OPX 20/25 iGo neo

Všestranný talent

 • Vysoký výkon překládky a rychlá přeprava dvou palet díky nosnosti 2 000, popř. 2 500 kg
 • Ideální pro maloobchod, automobilový nebo potravinářský průmysl
OPX-L 12 iGo neo

OPX-L 12 iGo neo

Obratný

 • Vysoká nosnost 1 200 kg pro přepravu těžkých břemen na jedné paletě
 • Díky kompaktním rozměrům je vozík vhodný do nejužších pracovních uliček
 • Zvedací zařízení zdvihne zboží do optimální pracovní výšky až 786 mm
OPX-L 20 iGo neo

OPX-L 20 iGo neo

Flexibilní

 • Vychystávání na dvě europalety
 • Nosnost 2 000 kg umožňuje vysoký výkon překládky
 • Vychystávání palety nezatěžující záda díky variabilní pracovní výšce až 891 mm
OPX-L 20 S iGo neo

OPX-L 20 S iGo neo

Ergonomický

 • Nůžkový zdvih umožňuje vychystávání dvou europalet s nosností až 2 000 kg, které nezatěžuje záda
 • Dlouhé vidlice se výborně hodí k přepravě dlouhých břemen
 • Sériově dodávaná ochranná mříž zajišťuje maximální bezpečnost obsluhy

Oblasti použití

Produktivní: vozík následuje svou obsluhu a vždy zastaví v optimální pozici pro vychystávání. Umělá inteligence intuitivně přizpůsobí dráhu a rychlost příslušnému úkolu.

Preciznost u překážek: OPX iGo neo se chová v závislosti na situaci. Překážky buď autonomně objede, nebo se zastaví, když je cesta kompletně zablokovaná. V případě tvorby kolon zahájí iGo neo jízdu v koloně a popojíždí za vychystávacím vozíkem před ním.

Maximální bezpečnost díky senzorům sledujícím pohyb: autonomní vozík rozlišuje mezi svou obsluhou, jinými osobami a překážkami.

Bezpečnostní koncepce: vícestupňová bezpečnostní koncepce chrání osoby, vybavení skladu a uskladněné zboží. Speciální senzory zachycují veškeré dynamické a statické objekty ve skladu.

Procesní bezpečnost i v případě prázdných regálových přihrádek nebo na křižovatkách: vozík OPX iGo neo rozpozná prázdné regálové přihrádky a nezastaví u nich. Včas rozpoznává i křižující dráhy a autonomně je přejede až po povolení obsluhou – když je cesta volná.

Systém hybrid tracking: pomocí systému hybrid tracking vozík neustále identifikuje svou obsluhu a sleduje pouze ji – i při vychystávání „Z“.

Vysoce výkonné vychystávání: podle přání obsluhy najede stroj až k první nebo druhé poloze palety. Možné jsou i mezipozice.

Zohlednění individuálních zvyklostí při vychystávání: OPX iGo neo jednoduše odstavte na požadovaném místě. Vozík udržuje autonomně přesnou vzdálenost od regálu, kterou obsluha definovala. Když je vzdálenost od regálu menší než 500 mm, vozík ji při příštím rozjetí přizpůsobí.

Rychlost v závislosti na okolních podmínkách: pokud před ním jede pomalejší vozík nebo se vytvoří kolona vozíků, přizpůsobí OPX iGo neo inteligentně svou rychlost příslušné situaci. Pokud jde vychystávající osoba napřed, vozík ji autonomně opět dojede, jakmile se kolona rozjede.

LED signál: LED signál indikuje, zda vozík pracuje v autonomním nebo manuálním režimu.

Individuální vychystávání: vozík se přizpůsobí zvyklostem obsluhy. Optický signál ukazuje sledování levého regálu, pravého regálu nebo středu uličky.

Dokonalá ochrana: zařízení pro ochranu osob je zapouzdřené v přední části vozíku, aby byla kdykoli zaručena disponibilita vozíku.

Bezpečnost v nové dimenzi: s na přání dodávanou čelní 3D kamerou rozpozná vozík OPX iGo neo překážky v celé své výšce.

Vše pod kontrolou: pomocí dálkového ovládání je možné ovládat všechny důležité funkce vozíku z aktuální pozice obsluhy.

Intuitivní ovládání: alternativně k dálkovému ovládání lze nejdůležitější funkce ovládat bočními tlačítky


Mediathek

{{ filteredVideos.length }} Videa

Hlasy zákazníků

"Vozík OPX iGo neo jsme velmi efektivně nasadili v naší největší pobočce společnosti Metro Logistics GmbH, protože zde máme velmi dlouhé vychystávací uličky přesahující 100 metrů a až 100 procent zboží se vychystává manuálně. V prvních testech jsme naměřili 10 až 15procentní zvýšení výkonnosti a jsme si jisti, že v jiných oblastech, ve kterých vzniká méně situací s hromaděním vozíků, dosáhneme ještě výraznějších zvýšení."

Peter Kaleck, provozní ředitel společnosti Metro Logistics GmbH v Marlu


Ke stažení

 

Kontaktovat

Na vaše otázky týkající se našeho portfolia vám kdykoli odpoví některý z našich odborníků

Vyplnit formulář

K vaší poptávce vás budeme co nejdříve kontaktovat.

Zavolat poradci

Telefonní číslo

Požadavek na: iGo neo

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.