Systém správy skladu MMS

skladovat, řídit, optimalizovat

Se systémem správy skladu (LVS) lze individuálně řídit a realizovat veškeré pohyby zboží od příjmu, přes vychystávání až po třídění zboží a nakládání v oddělení expedice zboží. Zohledňují se všechny informace o nákladových jednotkách, o zboží, jako je šarže, datum minimální trvanlivosti a sériové číslo, i souhra různých strategií skladování, aby bylo zboží k dispozici včas a podle potřeby a aby se plně využily skladové prostory. Kromě toho systém umožňuje optimální správu prázdných obalů a podporuje jak permanentní inventuru, tak inventuru ke konkrétnímu dni.

Výhody pro vás

  • převzetí objednávek z nadřazeného systému hospodaření se zbožím a porovnání s údaji z objednávky (například artikl, množství, obalová jednotka) při dodávce
  • zohlednění neúplných, nadměrných nebo částečných dodávek i kontroly kvality (například namátkové kontroly, vizuální kontrola, 100% kontroly)
  • identifikace zboží se koná většinou mobilním skenováním čárového kódu (EAN, NVE) prostřednictvím terminálu se skenerem nebo handheldem
  • automatický tisk štítků na palety, průvodních dokumentů pro zboží i napojení na váhy
  • funkce obrazového dokladu za účelem dokumentace při příjmu zboží

Technická data ke stažení (pdf)

 

 

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.