Školení řidičů

Profesionálové pro profesionály!

Školení řidičů

Bezpečnost v provozu – Efektivita práce – Nižší náklady na provoz vozového parku

Celkový počet nehod motorových vozíků není zanedbatelný. Zajistit si větší bezpečnost, efektivitu a ochranu materiálu ve skladu je přeci tak snadné!

S prvotřídním a oficiálně uznávaným vzděláváním a školením řidičů od společnosti STILL.

 

Školení řidičů

Nejvýznamnějším faktorem, který ovlivňuje celkové náklady na provoz manipulační techniky je řidič. S tím souvisí další ukazatelé, jakými je spotřeba pohonných hmot, četnost výměny opotřebitelných náhradních dílů a samozřejmě nehodovost. Tzv. TCO (total costs of ownership) - celkové náklady na provoz po celou dobu používání lze usměrnit právě i způsobem jízdy proškoleného řidiče manipulační techniky. Kvalitní školení od STILL akademie jsou připravena zákazníkovi přímo na míru přesně dle jeho požadavků a potřeb, jak po teoretické, tak i po praktické stránce.

Školení řidičů

Školení provádíme buď přímo v areálu zákazníka, kdy jej přizpůsobíme specifickým podmínkám provozu motorových vozíků, nebo nabízíme  možnost využít moderní školící středisko v centrále společnosti STILL na Praze 10,  kde je k dispozici plně vybavená učebna a vhodný prostor pro praktickou výuku.

Kvalitní vyškolení řidiče manipulačního vozíku je základním předpokladem pro bezpečný provoz manipulačního vozíku a tím i celkově vyšší efektivity jeho práce.

Výhody

  • větší bezpečnost v podnikové dopravě
  • ochrana zboží i manipulační techniky
  • možnost vyšší efektivity práce zaměstnanců
  • Vaše zaměstnance školí profesionálové
  • individuální školení i u Vás na místě
  • dodržení všech platných předpisů ve Vašem provozu

Ukázka školicího materiálu

V rámci školení používáme mnoho učebních pomůcek. Jednou z nich je i promítání videa v teoretické části školení řidičů. Video obsahuje jednotlivé kapitoly, které se týkají legislativních požadavků a povinností řidiče, jako jsou např. kontroly vozíku před jízdou, zabezpečení maximální bezpečnosti obsluhy, pravidla pro používání vozíku ve skladových provozech i na místních komunikacích, a další.
V případě zájmu nás kontaktuje na níže uvedeném telefonním čísle, nebo na emailu skoleni@still.cz


Kontaktujte nás:


Telefonicky - 274 001 435

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.