Náhradní díly

Kola, válečky, pneumatiky

Pro hladký průběh pracovních procesů

Kolo je tvořeno ráfkem a pneumatikou a je namontováno na nápravu s pomocí ložisek. Síla potřebná k pohybu vozíku se přenáší z nápravy přes ráfek a pneumatiku na zem. Proto jsou kola klíčovým prvkem pro stabilitu, chování a poloměr otáčení každého průmyslového vozíku. Kolo musí vždy dokonale fungovat i při vysokém namáhání způsobeném nerovnostmi povrchu, hmotností vozidla a nákladem nebo akceleračními či brzdnými silami. Z tohoto důvodu jsou originální kola STILL neustále kontrolována z hlediska jejich kvality.

/products/Service/Spareparts/STILL_Original_Wheels_Rollers_Tyres/images/STILL_Grafikproduktion_Service_Ersatzteile_Raeder-Rollen-Reifen_4K.jpg

Kontaktujte nás

V případě zájmu o další informace nás kontaktujte.

Kontakt

+420 274 ​​001 456

Požadavek na: Kola, válečky, pneumatiky

Vyplňte níže uvedený formulář Co nejdříve vás oslovíme.

Oslovení*

Válečky

Originální válečky STILL jsou univerzální díly pro použití u různých typů vozíků, například jako válečky řízení, rámu nebo nosníku. Válečky jsou mnohem menší než kola. Originální válečky STILL se vždy vybírají podle vysokých standardů kvality, snižují rozsah opotřebení pohyblivých dílů, fungují plynule a tiše a zvyšují výkon vozíků.

Pneumatiky

Pneumatiky na vysokozdvižném vozíku jsou místem přímého kontaktu mezi vozidlem a povrchem. Pneumatiky přenášejí akcelerační a brzdné síly na povrch a nesou celou hmotnost zařízení, přičemž hrají zásadní roli při řízení a tlumení otřesů vozidla. Namáhání, kterému jsou denně vystaveny, je enormní a klade vysoké nároky na kvalitu pneumatiky. Společnost STILL nabízí tři druhy pryžových pneumatik - pneumatiky Super Elastic, plné pryžové pneumatiky a vzduchem huštěné pneumatiky - všechny samozřejmě v originální kvalitě STILL.

Originální pneumatiky STILL Super Elastic

Pneumatiky Super Elastic od společnosti STILL jsou vícevrstvé plné pneumatiky. Jsou celé vyrobeny ze speciální pryžové směsi, jsou extrémně odolné a nejsou huštěny vzduchem, což znamená, že mají jen omezenou účinnost při absorbování otřesů a vibrací. Originální pneumatiky STILL Super Elastic jsou zcela bezúdržbové a díky svému provedení odolné proti defektu. Nabízejí vysokou úroveň kvality s nízkým valivým odporem a flexibilními možnostmi použití, protože mohou být nasazeny na ráfky pro huštěné pneumatiky. Originální pneumatiky STILL Super Elastic jsou vhodné pro vnitřní i venkovní použití.

Originální plné pryžové pneumatiky STILL

Plné pryžové pneumatiky od společnosti STILL jsou vyrobeny z velmi odolné pryžové směsi, bez vzduchové dutiny a vyžadují velmi malý obvod. Nepůsobí jako tlumič nárazů. Originální plné pryžové pneumatiky STILL jsou zcela odolné proti defektu a bezúdržbové. Jsou ideální pro přepravu extrémně těžkých nákladů nebo v situacích vyžadujících přesnou manipulaci. Originální plné pryžové pneumatiky STILL jsou určeny pro vnitřní použití.

Originální huštěné pneumatiky STILL

Huštěné pneumatiky STILL jsou vyrobeny ze speciální pryžové směsi a mají vzduchovou dutinu. Díky svým vlastnostem poskytují vynikající jízdní komfort a trakci a jsou vhodné pro nerovné povrchy. Originální huštěné pneumatiky STILL optimálně absorbují nárazy a otřesy, před kterými chrání vlastní vozidlo, náklad i řidiče. Vyznačují se vysokou boční stabilitou a nízkým valivým odporem i při vysokém zatížení a v ostrých zatáčkách. Huštěné pneumatiky STILL jsou ideální pro venkovní použití.