STILLReport

S firmou STILL k větší transparentnosti ve flotile manipulační techniky

STILLReport

STILLReport je jedinečný síťově podporovaný servisní nástroj, který vám nabízí plnou transparentnost flotily vysokozdvižných vozíků. STILLReport dává odpovědi tam, kde jiné nástroje produkují pouze otázky. Například: jak je vaše flotila efektivní?

Zjistěte skutečný stav a detailně jej analyzujte. Jsou všechny vozíky v optimálním technickém stavu a provozuschopné? Spravujte termíny údržby, nasazení nebo TK. Zvyšte efektivní vytížení, objevte skrytý potenciál optimalizací a obratem jej využijte ke zvýšení efektivity.


STILLReport se skládá ze tří částí: organizace, analýza a optimalizace. Každá jednotlivá část vám nabízí vynikající funkce pro lepší plánování, realizaci a kontrolu optimalizačních opatření. STILLReport je nejlepším dokladem toho, že vám STILL v každém stupni zaručuje transparentnost, kterou se vyznačuje skutečné partnerství.

Cookie Panel

Používáme cookies, abychom mohli lépe reagovat na Vaše přání a zlepšovat naše služby. Pokud s tím souhlasíte, pokračujte v návštěvě stránek, nebo si pro další informace zobrazte naše směrnice pro ochranu osobních údajů.